Registrácia

Pre účasť v programe o zdravom životnom štýle Hravo ži zdravo 2019 už vám chýba len posledný krok - registrácia. Vďaka nej získate prihlasovacie údaje, ktoré vám umožnia prejsť programom a zbierať skóre na konto svojej triedy.

Ste učiteľ, ktorý chce svoju piatu triedu zapojiť v rámci výuky do programu? Zaregistrujte najskôr seba a potom svojim žiakom ponúknite, aby sa zapojili do vami vytvorenej triedy. Budete môcť sledovať štatistiky celej triedy, motivovať žiakov aj im pomáhať. Pokiaľ svoju triedu nezaregistrujete, nebude sa vaša trieda môcť prihlásiť do súťaže a hrať o zaujímavé ceny. Preto neváhajte a zaregistrujte ju čo najskôr.

Už ťa učiteľ vyzval, aby si sa registroval? Použi registráciu žiaka a pripoj sa k svojim spolužiakom a vytvorte ešte silnejší tím. Získaš užívateľské meno a heslo, pod ktorým sa vždy prihlásiš. Hneď uvidíš, v ktorej časti súťaže sa nachádzaš, budeš môcť plniť nové úlohy a získavať ďalšie cenné body. Pokiaľ nenájdeš pri registrácii svoju triedu v systéme, spýtaj sa svojho učiteľa, či ju už zaregistroval.

Veľa šťastia a príjemnú zábavu!

Registrácia žiakaRegistrácia učiteľa